U opštini Kovačica otvorena su sva biračka mesta

Pin It

Otvoreno je 21 biračko mesto. Pravo glasa u opštini Kovačica ima 21.275 građana. Glasačako pravo građani mogu da ostvare bez poziva na glasanje ali uz ličnu kartu ili pasoš, a glasanje je omogućeno od 07 do 20 časova.

Ovo su mesta na kojima možete glasati, prema ulici na kojoj ste prijavljeni.

1.            OŠ “MOŠA PIJADE”         DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32         Borisa Kidriča 5-85 i 2-86, Žarka Zrenjanina 65-113 i 0-70, Železnička, Ive Lole Ribara 1-43 i 0-68, JNA 58B-95 i 74-100, Lenjinova 53-85 i 52-90, Maksima Gorkog 1-85 i 0-86, Nemet Petera 73-121 i 72-104A, Panonska, Pap Pala 61-79 i 72-90A, Petefi Šandora 71-93 i 88-104, Proleterska 1-47 i 2-58, Rakoci Ferenca 1-41C i 2-66A, Svetozara Markovića i Servo Mihalja 62-72

2.            OŠ “MOŠA PIJADE”        DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32         4. oktobra 2-34, Borisa Kidriča 90-118, Doža Đerđa 31-91 i 34-92, Đure Đakovića 35-97 i 26-86, Ive Lole Ribara 41-61 i 50-90A, Jožef Atile 39A-117 i 40-78, Karla Marksa 35-83 i 44-104, Lenjinova 35-67, Maksima Gorkog 87-133 i 88-138, Moše Pijade 32-98, Proleterska 51-95 i 66-108, Rakoci Ferenca 41D-87 i 70-126, Servo Mihalja 37-89 i 44-80 i Trg Maršala Tita

3.            OŠ “MOŠA PIJADE”         DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32         4. oktobra 1-29, Vinogradska, Žarka Zrenjanina 3-63, JNA 3-65 i 2-72, Karla Marksa 1-33 i 2-48, Kiš Ferenca, Lenjinova 30-66, Nemet Petera 1-71A i 2-70, Pap Pala 1-59 i 4-70, Petefi Šandora 1-69 i 2-84, Save Kovačevića 1-45A i 4-48, Tančić Mihalja 2-36, Fridriha Engelsa i Fudbalsko igralište

4.            OŠ “MOŠA PIJADE”         DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32         Adi Endrea, Doža Đerđa 1-29 i 2-32A, Đure Đakovića 1-29 i 2-30, Jožef Atile 1-39 i 2-38, Lenjinova 1-33 i 2-28A, Moše Pijade 0-39, Save Kovačevića 47A-95 i 50-106, Servo Mihalja 1-33 i 2-36 i Tančić Mihalja 1-25 i 40-78

5.            OŠ “MLADA POKOLjENjA”          KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33            VII vojvođanske udarne brigade, Blok 33, Železnička, Janka Čmelika, Mihajla Pupina, Nalepkova, Partizanska, Prvomajska, Hurbanova, Čaplovičova, Šafarikova i Šturova

6.            OŠ “MLADA POKOLjENjA”           KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33            XIV vojvođanske udarne brigade, Dr Janka Bulika, Žarka Zrenjanina, JNA i Maršala Tita

7.            OŠ “MLADA POKOLjENjA”           KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33            Bratstva i jedinstva, Vinogradska, Ive Lole Ribara, Kratka, Masarikova, Svetozara Miletića i Hviezdoslavova

8.            OŠ “MLADA POKOLjENjA”           KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33            Veljka Đuričina, Ive Andrića, Jana Jonaša, Janošikova, Nikole Tesle, Padinska, Patrisa Lumumbe i Proleterska

9.            OŠ “MLADA POKOLjENjA”           KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33            Jana Čajaka, Janka Bartoša, Martina Kukučina, Mihajla Tomana, Mihala Babinke, Sladkovičova i Tatranska

10.          OŠ „MIHAJLO PUPIN“   IDVOR, MIHAJLA PUPINA BR. 60              Branka Radičevića, Vlade Ivanova, Vuka Karadžića, Žarka Zrenjanina, Ive Lole Ribara, Jaše Tomića, Mihajla Pupina, Paje Šuvaka, Partizanska, Save Kovačevića i Svetozara Miletića

11.          OŠ “MARŠAL TITO”         PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22        7. jula, Alberta Martiša, Boška Palkovljevića Pinkija, Vojvođanskih brigada, Đure Jakšića, Edvarda Kardelja, Janošikova, JNA, Martina Havrana, Olge Petrov, Partizanska, Sonje Marinković, Horna dolina i Šafarikova

12.          OŠ “MARŠAL TITO”         PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22        Branka Radičevića, Bratstva i jedinstva, Braće Jesenski, Ive Andrića, Ive Lole Ribara, Jana Kolara, Lenjinova, Martina Kukučina, Mihala Babinke, Novo naselje, Prvomajska, Proleterska, Radnička, Save Kovačevića i Sutjeska

13.          OŠ “MARŠAL TITO”         PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22        29. novembra, Boška Buhe, Veljka Vlahovića, Vuka Karadžića, Dolna dolina, Dr Halubeka, Žarka Zrenjanina, Zeleni Venac, Janka Čmelika, Karla Marksa, Maršala Tita, Mihajla Pupina, Nikole Tesle, Sportska i Tatranska

14.          OŠ “MARŠAL TITO”         PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22        2. oktobra, Andreja Sladkoviča, Vojvođanska, Jana Čajaka, Janka Kralja, Ljudevita Štura, Masarikova, Moše Pijade, Omladinska, Trg oslobođenja i Hviezdoslavova

15.          OŠ “SVETI GEORGIJE”    PUTNIKOVO, STANKOVA BR. 27                Bosanska, Davidova i Stankova

16.          OŠ “LUKRECIJA ANKUCIĆ”           SAMOŠ, MARŠALA TITA BR. 25   Beogradska, Vojvođanska, Vuka Karadžića, Đure Jakšića, Žarka Zrenjanina, Ive Lole Ribara, JNA, Maršala Tita, Mihajla Pupina, Proleterska, Svetozara Markovića i Sonje Marinković

17.          OŠ “SVETI GEORGIJE”    UZDIN, MARŠALA TITA BR. 143  Žarka Zrenjanina, Joce Mirća 23-163 i 20-160, Maršala Tita i Todora Vladimireskua

18.          OŠ “SVETI GEORGIJE”    UZDIN, MARŠALA TITA BR. 143  29. novembra, Avrama Jankua, Ive Lole Ribara, JNA, Joce Mirća 24-158, Koriolan Doban, Mihaja Emineskua, Proleterska, Trg oslobođenja i Šumska

19.          OŠ “SAVA ŽEBELjAN”     CREPAJA, MARŠALA TITA BR. 8  4. oktobra, 7. jula, Beogradska, Bratstva i jedinstva, Đure Jakšića, Železnička, Zmaj Jovina, Mlinska, Omladinska, Prvomajska, Sime Racića, Slavoljuba Njagulja i Steve Grubanova

20.          OŠ “SAVA ŽEBELjAN”     CREPAJA, MARŠALA TITA BR. 8  27. marta, Branka Novakova, Varova, Vojvođanska, Vuka Karadžića, Žarka Zrenjanina, Ive Lole Ribara, JNA, Mite Živkova, Radnička, Save Žebeljana i Svetozara Markovića

21.          OŠ “SAVA ŽEBELjAN”     CREPAJA, MARŠALA TITA BR. 8  29. novembra, Maksima Gorkog, Maršala Tita, Partizanska, Proleterska, Prolećna, Save Kovačevića, Stražara, Trg oslobođenja,  Heroja Raše i Školsko sokače